Vitajte v poľnohospodárskom družstve Veľké Uhercepdpvu@pdpvu.sk  038 7486 230 | 

Pekáreň Pažiť

pekaren

Kontankt

Mgr. Richard Kollár
pekáreň Pažiť

mobil: +421 915 244 476
e-mail: pekaren.pdpvu@nextra.sk

    Výroba pekárne pozostáva v súčasnosti zo 60-tich druhov výrobkov, ktoré sa snažíme pravidelne aktualizovať. Vo vlastných predajniach realizujeme 40 % produkcie, ďalšími veľkými odberateľmi sú obchodné reťazce COOP Jednota a BILLA, značný podiel tvoria i malí odberatelia, vrátane nemocníc, domovov dôchodcov a jedální.

Výrobky našej pekárne rozdeľujeme do štyroch základných skupín :

  1. Chlieb– vyrábame štyri základné druhy chleba – rascový 1 kg, zemiakový 800 g, domáci okrúhly 800g a sliezsky 800 g. Okrem týchto základných druhov vyrábame aj tri celozrnné chleby – grahamový, pažitský a sójový
  2. Pečivo– okrem rožkov hladkých 45 g vyrábame široký sortiment bieleho a celozrnného pečiva rôznych tvarov a hmotností – od rožkov, cez žemle, bagety, pletenky a sendviče.
  3. Sladké pečivo– vyrábame klasický sortiment vianočiek, báboviek a závinov, ako i kolekciu kysnutých a kysnutých listových výrobkov rôznych tvarov, hmotností a náplní.

Uvedený sortiment dopĺňajú výrobky typu pizze a zemiakového pečiva.

Ako vidieť, každý zákazník si môže z našej ponuky vybrať podľa svojej chuti a stravovacích návykov. Sortiment výrobkov sa snažíme pravidelne obmeňovať a doplňovať.

HORE